Депутати від Європейської Солідарності Херсонщини вимагають припинити політичні переслідування лідера опозиції Петра Порошенка

28.12.2021
1717

Депутати місцевих рад, різних рівнів, представники фракцій «Європейська Солідарність» під час пленарних засідань сесій своїх рад зачитали заяву щодо неприпустимості політичного переслідування п’ятого Президента України, голови партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка з боку діючої влади.

З відповідними заявами виступили депутати Генічеської міської ради, Генічеської районної ради, Каховської міської ради, Новокаховської міської ради, Голопристанської міської ради, Суворовської та Дніпровської районних у місті Херсоні рад.

Депутати заявили, що це відбувається на замовлення Банкової, а Офіс Генерального прокурора спільно із Державним бюро розслідувань, обслуговуючи інтереси владної верхівки, фабрикуючи абсурдні фейкові звинувачення, прикривають бездіяльність влади переслідуванням опозиції, яка стає найпопулярнішою політичною силою країни.

У заяві депутати наголосили, що під командуванням саме п’ятого президента України Петра Порошенка новостворена українська армія звільнила дві третини окупованого Донбасу, було підписано Угоду про асоціацію з Євросоюзом, здобуто Томос про автокефалію Православної Церкви України, отримано безвіз з країнами ЄС та здобуто енергетичну незалежність від Росії, створено міжнародну коаліцію на підтримку України і запроваджено міжнародні санкції проти російського агресора.

Депутати нагадують шостому президенту України, що на сьогодні його антирейтинг є найвищим серед інших політиків, а більше 67.4% українців переконані, що країна рухається у неправильному напрямку.

Також у зверненні було зазначено, що зараз замість кроків щодо об’єднання суспільства перед абсолютно реальною загрозою російського вторгнення, влада провокує суспільство до протистояння. Що дії непрофесійної команди Зеленського ставлять під загрозу безпеку цілої країни: об’єкти критичної інфраструктури знаходяться на межі відключення у низці регіонів, ворог працює у владних кабінетах, знецінюються здобутки спеціальних служб і нівелюються здобутки держави.

Депутати від Європейської Солідарності Херсонщини у своїх виступах зазначили, що ворог нарощує свою присутність на кордонах країни, готуючись до атаки, як ми можемо розцінювати подібні кроки? Не інакше, як інфантильність або, ще гірше, підігрування Путіну.