Депутати облради виділили на премії 1,5 мільйона гривень, це більше ніж на заходи пов’язані з обороною області

19.12.2018
1108

Під шумок воєнного стану, депутати додали керівництву облради 1,5 мільйона гривень премій Про це я написав на власній ФБ-сторінці ще 13 грудня.

На позачерговій сесії Херсонської облради, яка проходила 4 грудня 2018 року, під виглядом виділення грошей на територіальну оборону, в зв’язку з воєнним станом, депутати проголосували за зміни до бюджету, повідомляє ПІК

Начебто і непогана справа – розподілити субвенцію і виділити 1,2 млн. грн на оборону області, якби не одне але. В зміни до бюджету прокрався рядок «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради». І сума 1 498 119 грн напроти, з позначкою «Оплата праці».

В той же час на заходи пов’язані з веденням воєнного стану та проведення тактичних навчань для виконання заходів бойової підготовки депутати Херсонської обласної ради передбачили 1 460 000,00 грн.  Громадську безпеку та порядок депутати профінансували у сімі 341 000, 00 грн.

Простими словами – депутати виділили своєму начальству з апарату облради майже 1,5 млн. грн на зарплати і премії за три тижні до нового календарного року. Точна кількість співробітників апарату невідома, так як штатний розклад на сайті знайти не вдалося, але в спеціальному розділі, де публікують контактні дані апарату, опубліковані прізвища 60 співробітників. Виходить, що на премії, в середньому, на одного співробітника передбачено 25 000 гривень.

Ось, як у соцмережі Фейсбук прокоментував цю інформацію журналіст Олег Батурін:

подивіться, хто голосував на позачерговій сесії Херсонської обласної ради 4 грудня за виділення щедрих преміальних чиновникам Херсонської обласної ради – представники “Опозиційного блоку”, “Самопомочі” та інших партій. Тих самих партій, представники яких у Каховській міській раді рік тому зірвали сесію і провалили прийняття бюджету громади на 2018 рік тому що їм здалося, що у місцевих чиновників “захмарні зарплати”.На тій сесії навіть стрибав депутат облради від Опоблоку Павло філіпчук з криками: “громаду обкрадають!”. Проте виділяти 25 000 гривень преміальних до зарплати кожному для облради зазорним не виглядає. Сергій Дроздік – ЗА, Павло Філіпчук – ЗА, Віктор Забєлін – ЗА, Галина Гондарева – ЗА. Виходить, що 25 000 преміальних – це ОК, дуже потрібна справа. А преміальні в 5-8 разів менше для чиновників – “грабеж” і злочин. Дуже дивна логіка.