Депутати обласної ради гуртожиток вчителів можуть передати хокеїстам (ВІДЕО)

11.02.2020
227

Наразі депутатами Херсонської обласної ради прийнято рішення про передачу профілакторію вчителів, а далі й гуртожитку, що належить до одного майнового комплексу Комунального Вищого Навчального Закладу «Херсонської академії неперервної освіти».


В 2014 році профілакторій, в котрому оздоровлювались вчителі з усієї області перестав функціонувати через зміни в законодавстві та відміни соцстрахування. Обласна влада не змогла виділити кошти на роботу профілакторію. Тож матеріальну базу профілакторію було законсервовано.

В цьому ж приміщенні ще на трьох поверхах знаходиться гуртожиток, в котрому зупиняються вчителі, коли приїжджають на семінари та перепідготовку. Кімнати гуртожитку практично завжди заняті, бо навчальний процес для вчителів розписано на цілий рік.

За словами керівництва академії, гуртожиток цілорічно утримується за рахунок академії, обласна влада кошти на його утримання не виділяє. Одначе, після поселення за проханням голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера в гуртожитку хокеїстів, розпочалися проблеми. В колективі кажуть, що вчителі залишаться без гуртожитка.

Детальніше у відео: