Чемпіонат України з перукарського мистецтва

08.05.2018
38

Кращі з кращих майстрів, найперспективніша і амбітна молодь та їх наставники, зібралися в Дніпрі, щоб з’ясувати хто найкреативніший, найсильніший і найпродуктивніший в своїй справі.

Свої сили у Відкритому відбірковому турі Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макіяжу, моделювання брів і вій спробували і учні та майстри виробничого навчання Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну.

Для наших учнів та їх педагогів ці змагання стали освітнім майданчиком, що дозволив дізнатися всю свіжу, актуальну і важливу інформацію про красу, молодість, привабливість і магнетизм людської подоби.

Херсонські учні та педагоги привезли із Дніпра не тільки безліч емоцій та позитивних вражень, а й перемогу! Кроха Ірина цілком заслужено посіла І місце у номінації «Фантазійна зачіска з елементами пастижерних виробів», створивши пастижер у формі дракона.

Красовська Анастасія посіла 3 місце у номінації “Розпис пласким пензлем «Райский куточок». ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” отримав подяку від організаторів за підтримку конкурсного руху в Україні та виховання талановитої молоді.