Борис Бабін: У російських окупантів сформувалися декілька угрупувань, націлених на розграбування Херсонської та Запорізької областей

14.05.2022
808

Клани окупантів нарощують боротьбу за участь в мародерстві Півдня материкової України, повідомляє Association of Reintegration of Crimea

Як вже відмічалося, у російських окупантів сформувалися декілька угрупувань, націлених на розграбування Херсонської та Запорізької областей.

Зокрема повідомлялося про заходження у Мелітополь, під виглядом злочинної «адміністрації» колаборантів з угрупувань, підконтрольних олігарху-втікачу Сергію Курченку, про це у фейсбуці пише доктор юридичних наук, експостійний представник президента України в АР Крим Борис Бабін

Наразі у місті формується так саме злочинне «двовладдя», коли пов’язаний із Курченком колаборант Євген Балицький, із власним «бізнесом» у Севастополі, разом із власними приспішниками Галиною Данильченко та Андрієм Сігутою, конкурує за «милість» «воєнної адміністрації» окупантів зі прямо підпорядкованими іншому угрупуванню російських військових Володимиром Роговим та Катериною Уманець, що заявляють себе у ролі «справжніх борців за російський мир».

Так саме у Херсоні підконтрольні російським воякам фріки на кшталт Кирила Стремоусова позбавлені фактичної можливості грабувати значну кількість окупованих районів області, де діють інші «десантовані» та часто пов’язані із бандитським кланом фейкового «глави Криму» Сергія Аксьонова персонажі. Грабування регіону триває як через пряме вилучення майна та сільськогосподарської продукції у підприємців, так й через примус їх до «продажу» продукції як за демпінговими цінами, так й за грабіжницьким курсом рубля.

Адже окупанти штучно утворили на Херсонщині «ножиці курсів» за якими протиправна конвертація рубля на гривню триває за курсом, що перевищує ринковий у 1,5 рази. Прикладом прямого розграбування підприємств є каховське фермерське господарство «Едельвейс», вирощена у якому полуниця була примусово вивезена в Севастополь та реалізується у місті по ціні що втричі перевищує «закупівлю» у осіб, які захопили підприємство та не контролюються його реальними власниками.

У цьому вимірі примітно, що окупанти тримають у Херсоні в якості заручників громадян третіх країн та для їх вивезення із зони бойових дій вимагають на «офіційні звернення» відповідних посольств у росії, але не в адрес фейкової «структури» на чолі із Сальдо та Стремоусовим, а до «воєнної комендатури» загарбників.

Водночас у Сімферополі окупанти на чолі із сумнозвісним Георгієм Мурадовим також заявляють про «співробітництво з Херсоном», але через фейкову «очільницю» підконтрольної агресорові «української громади Криму» Анастасію Грідчину, що не має до Херсонщини жодного відношення.

Отже боротьба кланів колаборантів за можливість безперешкодно грабувати окуповані території півдня материкової України буде зростати й надалі, аж до деокупації цих території Збройними Силами України.