Борис Бабін: Триває підготовка хабу на Чонгарі для торгівлі з окупантами

09.04.2020
1099

Зазначимо, що на сайті Мінінтеграції зявилася новина, по те, що поновлено процес створення сервісного хабу на КПВВ «Чонгар»


«У рамках міжвідомчої наради 7 квітня під головуванням віце-прем’єр-міністра Олексія Резнікова, було обговорено поточний стан облаштування сервісних зон КПВВ «Чаплинка» і «Чонгар» на адміністративній межі з тимчасово окупованим Російською федерацією Кримом. Нарада відбулася за участю представників Мінреінтеграції, Міністерства інфраструктури України, Херсонської ОДА, Представництва Президента України в АРК, АТ «Укрзалізниця» та ТОВ «Сокар Енерджі». Велику увагу було приділено саме пошуку ефективної фінансово-правової моделі створення сервісного хабу на КПВВ «Чонгар» за участі ТОВ «Сокар Енерджі» ,- зазначено у повідомленні.

Екс-Представник Президента України в АР Крим Борис Бабін вважає, що зараз триває підготовка хабу на Чонгарі для торгівлі з окупантами. Про це він написав на власній ФБ-сторінці

Триває підготовка хабу на Чонгарі для торгівлі з окупантами. “Парасолькою” проекту, як й раніше вже оголошувалося на найвищому рівні, буде український офіс фірми “SOCAR”, яка візьме в оренду об’єкти “облаштованого контрольного пункту”. Мабуть під особисту відповідальність загальновідомого заступника генерального прокурора.

На сайті Мінокупації такі креативні дії з використання новозбудованого державного майна називають “програмою соціальної відповідальності” (!!!), за якою “SOCAR” буде …”інвестувати у розбудову пілотного сервісного хабу на КПВВ «Чонгар»”. Ну коли держава все збудувала на кошти платників податків – можна прийти й “інвестувати”.

Наразі правда виникла маленька проблема – з російсько-аербайджанською парасолькою слід укласти угоду державному балансоутримувачу. Комусь фізично слід отаке підписати. За умов, коли будь-яка зміна влади означатиме тривале покарання для тих хто укладе таку угоду щодо державного майна, – дурних наразі виявилося небагато.

Тому проводять, як пише Мінокупації (у першому коментарі) всілякі цікаві наради. Але думаю, що все там піде по узгодженому з агресором плану.