Борис Бабін: Станом на лютий легальні українські промисловики так й не вийшли на азовський лов, море віддане бракон’єрам, кримчанам та росіянам

05.02.2020
297

Колишній Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін на власній ФБ-сторінці повідомив, що станом на лютий легальні українські промисловики так й не вийшли на азовський лов, море віддане бракон’єрам, кримчанам та росіянам, що наловили вже мінімум на двісті мільйонів.


Новини про рибну мафію. Станом на лютий легальні українські промисловики так й не вийшли на азовський лов, море віддане бракон’єрам, кримчанам та росіянам, що наловили вже мінімум на двісті мільйонів. У минулому році подібна ситуація пояснювалася непідписаністю сумнозвісного щорічного протоколу україно-російської комісії (з’явився він як раз у лютому 2019 р.). Але цьогоріч протокол між Держрибою та окупаційними органами влади РФ вже наприкінці 2019 було підписано сторонами. Що ж заважає лову? Кажуть про те, що Держриба вчасно не встановила ліміти та режими й тим самим мститься азовским рибалкам, які пішли взимку 2019 року казати правду про російсько-українську рибну мафію в парламентські комітети.

Завтра промисловики будуть йти до профільного министерства, але особисто я сенсу в цьому не бачу. Бо українське море давно “українськими патріотичними посадовцями” вже відміряне, взвішене та продане. Росіянам. Незадорого.

Рибалки Генічеського району вже місяць сидять без роботи (аудіо)

З початку року в Україні зупинені та не працюють всі підприємства, які займаються промисловим рибальством та ведуть свою діяльність згідно чинного законодавства.