Благодійна допомога від Фонду Порошенка та корпорації ROSHEN лікарям Херсонщини

07.05.2020
628

Народний депутат України (фракція Європейська Солідарність ) Ахтем Чейгоз, народний депутат України минулого скликання Сергій Хлань, активісти партії «ЄС» та ГО «Справа громад» передали костюми індивідуального захисту для медичних працівників Херсонської міської клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних, Херсонської міської клінічної лікарні ім. О.С.Лучанського, Олешківської центральної районної лікарні від Фонд Порошенка і корпорації ROSHEN.

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПЕТРА ПОРОШЕНКА ПІДТРИМАВ ХЕРСОНСЬКИХ ЛІКАРІВ У БОРОТЬБІ З COVID-19

«Сьогодні медики знаходяться на передовій боротьби з пандемією, тому кожен, хто має можливість – зобов’язаний допомогти! Захист лікаря – це захист кожного українця!»,-зазначив Ахтем Чейгоз.

«Поки влада зустрічає товари для «Епіцентру», фонд Порошенко передає в лікарні захисні костюмами для медиків. Сьогодні в Херсоні та Олешках, завтра Гола Пристань, Скадовськ, Берислав, Нова Каховка та Каховка»,- зазначив Голова Херсонського обласного осередку політичної партії «Європейська Солідарність» Сергій Хлань.


Нагадаємо, що 27 квітня 2020 року лікарі Херсонської обласної інфекційної лікарні ім. Горбачевського також отримали благодійну допомогу від фонду Петра Порошенка. Це були захисні костюми та окуляри, які завжди доречні під час боротьби з коронавірусною інфекцією.