Бабін: повернення Коваленка виходить за рамки корумпованої імпотенції органів держвлади

07.08.2020
289

Колишній представник президента по Криму Борис Бабін прокоментував повернення в Генічеськ проросійського активіста Едуарда Коваленка та його бажання балотуватися на місцевих виборах, повідомляє видання Новий Візит


На думку Бабіна цей випадок виходить за рамки звичайного безпределу на місцях та корумпованої імпотенції відповідних спеціальних органів держвлади.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

“Як раз учора на експертній дискусії згадували про тактику росіян із проведення власних креатур на місцевих виборах в громадах, розташованих біля лінії розмежування.Сьогодні читаємо про випадок, що виходить навіть за рамки звичайного безпределу на місцях та корумпованої імпотенції відповідних спеціальних органів держвлади.

У Генічеську на місцеві вибори піде такий собі Едуард Коваленко, який був засуджений за протидію мобілізації на п’ять років, після чого – амністований та обміняний 30 грудня 2019 р. Але на окупованій Луганщині цей цінний кадр ворожих структур в обіймах колег відпочивав недовго й наразі спокійно собі повернувся у Прикрим`я, “підіймати руський мир” біля адмінмежі. Звісно ніхто пану Коваленку питань у його новій політичній діяльності ставити не буде. Думаю за помірковану матдопомогу йому там наші погононосці в обіс..яних штанах (які ще не просохли після ультиматумів Кадирова) ще й посприяють стати поважним депутатом міськради.А ви кажете “Кавказ-2020″….”

В свою чергу, відомий журналіст Денис Казанський присвятив цілу програму свого відеоблогу генічаніну Едуарду Коваленко. Казанський назвав Коваленко посібником окупантів і дивується, як таке може статися в країні, проти якої ведеться інформаційна та збройна агресія.