Анатолій Кичинський: Творча спадщина Фелікса Кідера (ВІДЕО)

18.07.2020
623

Анатолій Кичинський, український поет і художник, перекладач, лауреат Шевченківської премії, член Національної спілки письменників України, член Асоціації українських письменників та почесний член Національної спілки художників України, згадує подробиці з життя Фелікса Кідера та його творчість.

Кичинський бажає кожному ознайомитися з роботами й альбомом Фелікса Кідера, та сподівається, що згодом вони будуть у кожній бібліотеці та школі. Адже екслібриси й офорти Кідера повинні бути надбанням людства.

АНАТОЛІЙ КИЧИНСЬКИЙ – ПОЕТ, ХУДОЖНИК, МУЗИКАНТ. ПРЕЗЕНТАЦІЯ В ГОНЧАРІВЦІ ПОЕТИЧНОЇ ЗБІРКИ ЗЕМЛЯКА

АНАТОЛІЙ КИЧИНСЬКИЙ: «ВІД ТИЧИНИ ДО ЖАДАНА» (ВІДЕО)

ТРИМАЙ ЖИВЕ СЛОВО. ПОЕТ АНАТОЛІЙ КИЧИНСЬКИЙ В ГОСТЯХ У РОМАНА КУХАРУКА

«ПАХНЕ ТІЛО ТВОЄ ЛОБОДОЮ. ПАХНЕ ТІЛОМ ТВОЇМ ЛОБОДА»

Анатолій Кичинський народився 4 квітня 1950 року в селі Преображенці Чаплинського району на Херсонщині. Після навчання у Преображенській восьмирічці закінчив Чаплинську середню школу із срібною медаллю (1967 р.), а згодом — філологічний факультет Херсонського педагогічного інституту (1972 р.) та Вищі літературні курси при Московському літінституті (1981 р). Поет є Членом Національної спілки письменників України, Асоціації українських письменників, Міжнародної асоціації письменників і публіцистів та почесний член Національної спілки художників України. Анатолій Кичинський широко представлений у часописах та антологіях не лише українському читачеві, а й зарубіжним шанувальникам поезії у перекладах багатьма мовами світу.