12 років за зраду Батьківщини

24.02.2021
1020

У кожного своя доля…. Хтось ростить дітей, виховує їх як справжніх громадян, будує та розвиває свій край… А хтось, в період тяжких страждань своєї рідної землі, відчуваючи можливість виграти для себе дивіденди, готовий зрадити свій народ та допомагати окупантам поневолювати Україну.

Мова йде про події буремного 2014 року, коли одразу після захоплення Росією Криму, їх агентура та спецслужби сконцентрували свої зусилля на спробі окупації вже Херсонської області, яку, як вони думали, зможуть взяти «голими руками».

Весна 2014 року – Каланчацький район Херсонської області, ми думаємо, мало хто тоді щось знав про цей край, але саме тут розгорнулась активна робота російських спецслужб щодо підготовки плацдарму для вторгнення на материкову частину України. І як завжди буває, поки українська армія захищає країну, в тилу вже завівся зрадник, який бажав якнайшвидшого приходу на нашу землю «Руського миру».

В цьому районі в маленькому селі Олександрівка є школа. Як то кажуть у селі, що це стратегічний об’єкт – центр культури та розвитку. До 2014 року директором в ній був Бугаєв Сергій Федорович (22.10.1972 р.н.). По міркам району поважна та освічена людина, яка навчала дітей знанням.


Проте останній, переслідуючи власні корисливі мотиви, став інформатором російських спецслужб та передавав на їх адресу стратегічну на той момент інформацію щодо передислокації та насичення військами прикордоння з Кримом, що надавало агресору значну інформаційну перевагу над нашою армією. Для своєї зрадницької діяльності він залучав своїх знайомих освітян, особливо його цікавила залізнична станція Брилівка, де йшло розвантаження важкої техніки української армії….

Він чекав, що ось-ось окупанти зайдуть на нашу землю, а за передану ним інформацію його діти будуть навчатися в Нахімовському училищі в Севастополі – саме такі блага обіцяли йому російські спецслужби.

На щастя, в Україні, не дивлячись на усі складнощі тих подій, залишились справжні професіонали контррозвідники, які викрили та схопили зрадника Бугаєва С.Ф. Судом за вчинений злочин йому присуджено 12 років позбавлення волі. Поки цей строк його чекає, адже тоді Бугаєва С.Ф. обміняли на одного з наших героїв та передали до РФ.

Отаке життя…. Був поважним директором школи, а став зрадником Батьківщини….