Людина «простих рішень»
Американці обрали собі президентом людину «простих рішень». Тому від сьогодні у них настав кінець епохи бідності, і прийшов час «просто перестать стрелять».
Чого нам очікувати від Трампа?
Впевнений, що Трамп зможе всадити нас за стіл переговорів. І це буде його головний реверанс в бік України. Більше він згадувати про нас не буде. Не залежно від результатів таких перемовин. Там все зрозуміло: Або приймаємо умови або… Ми будемо йти на ті перемовини під акомпанемент радників/порадників з Банкової, різних експертів, позитивних блогерів та слуг народу, які будуть віщати з усіх прасок єдиного марафону про поганого Байдена який ніц не давав і довів до такої ситуації…
Чому переміг Трамп?
Він почав готуватися до реваншу навіть не після виборів які програв, а в той же день. Бо штурм Капітолію це не про результати виборів, що пройшли, це про наступні вибори.
Характерний приклад, Трамп почав створювати і розвивати власну соціальну мережу TRUTH Social і активно співпрацював з Маском. Можливо він навіть допомагав Ілону Маску придбати Твіттер і розвивати соцмережу Х.
І тут він зробив ставку на нові медіа, соцмережі тощо, а не на традиційні ЗМІ. Він робив себе і свою майбутню виборчу компанію незалежною і такою в якій лише він і пару друзів/компаньйонів можуть на неї впливати і змінювати. Співпрацювати із журналістами він не хтів і не робив цього. Фактична медійна незалежність, допомогла йому краще доносити свої думки до виборців, та спілкуватися з ними. Ця ставка спрацювала. Плюс, вони цим самим провели перепис своїх прихильників і адресно працювали з ними.
Чому програли демократи?
Демократи програли бо не змогли протистояти загрозам сьогодення. Політика Клінтона-Обами-Байдена не змогла перемогти сучасні тенденції, тренди та виклики. Вся їх креативність зупинилася в часі, коли підтримка співаків та акторів була вирішальною. І коли більшість американців ще вірила офіційним ЗМІ. Але часи змінилися, а ставка на підстаркуватих рокерів зберіглася.
Страх війни виявився сильнішим за цінності та свободи. Також для багатьох жінок цінники у супермаркеті були переконливішими ніж їх право на аборти. Пустопорожні обіцянки відіграли більшу роль ніж расистські висловлювання кандидатів.
І ще, як би там не було але Джо Байден, навіть у такому поважному віці для мешканців хитких штатів (Пенсильванія, Мичиган тощо) був своїм хлопцем, на відміну від Камали Гаррис, яка так і залишилася в їх уяві невідомою тіткою з далекої Каліфорнії.
Узагальнюючи: Політична імпотенція-це завжди програш. І головний висновок: демократи програли вже тоді, коли дали можливість Трампу приймати участь в цих перегонах.
А Камала, як кандидатка програла, коли відмовилася брати собі віце-президентом, губернатора Пенсильванії, етнічного єврея Джоша Шапіро, який є дуже лояльним до України. . А відмовила скоріш за все, бо він консервативний політик та прихильник Ізраїлю.
Як проголосував штат Пенсильванія вже відомо.
P.S. Скоро побачимо українських політиків, які роблять ставку на допомогу з боку Трампа або сподіваються на неї