«Таврія» поступилася «Дніпру-1» у Другій лізі чемпіонату України з футболу

02.10.2017
957

Команда футбольного клубу «Таврія» на останніх хвилинах пропустила другий гол і програла домашній матч з дніпровською командою «Дніпро-1» у чотирнадцятому колі Другої ліги чемпіонату України з футболу. Матч закінчився з рахунком 1:2.

Рахунок в матчі на 57 хвилині відкрив ударом через себе півзахисник кримської «Таврії» Вадим Воронченко.

«Дніпро-1» відзначився на 81 хвилині ударом нападника Юрія Захарківа. На 89 хвилині капітан команди, півзахисник Сергій Кравченко забив м’яч з пенальті.

Після 14 турів у активі «Таврії» – 18 очок, команда посідає сьому сходинку в турнірній таблиці.

Відроджений на материковій Україні кримський футбольний клуб «Таврія» 21 червня був атестований для участі у другій лізі чемпіонату України.

З серпня 2016 року відновлено роботу Федерації футболу Криму на материковій частині України, яка розмістилася на Херсонщині.

Сімферопольський футбольний клуб «Таврія» 2016 року включили в Чемпіонат України серед аматорів. Головним тренером команди призначений Сергій Шевченко, президент клубу – Сергій Куницин. Базується клуб у місті Берислав (Херсонська область).

У листопаді 2016 року відроджений на материковій частині України футбольний клуб «Таврія» (Сімферополь) подав заявку до комітету Федерації футболу України (ФФУ) на участь у процедурі атестації професійних футбольних клубів на сезон 2017-2018 року.