12.11.2017
848

Екстра-ліга: результати матчів 9 туру

«Сокіл» (Хмельницький) – «Продексім» (Херсон) – 4:1

Голи: Педяш (18, 32), Подлюк (18), Кручек (31) – Роніньо (40). Попередження: Хамдамов (37) – Ланко (37)

У центральному матчі 9 туру «Сокіл» приймав на своєму майданчику чинного чемпіона – херсонський «Продексім». Підопічні Романа Ковальчика були добряче налаштовані на цей матч, адже вони, вочевидь, бажали, перш за все, взяти реванш за поразку у плей-оф минулого сезону. Окрім того, перемога над прямим конкурентом давала змогу ще міцніше закріпитись на першому місці турнірної таблиці.

Але у той же момент було зрозуміло, що і «Продексім» так просто не віддасть очок. Тому, очікувалась серйозна битва за очки. Але так вийшло, що долю зустрічі визначили два «бліцкриги». Перший стався наприкінці першого тайму, коли голами відзначились Педяш та Подлюк, тим самим, забезпечивши господарям майданчику більш-менш перспективну перевагу в рахунку.

А вже після екватору другого тайму Кручек та той-таки Педяш довели результат до розгромного – 4:0. Єдине, на що спромоглись чинні чемпіони України, так це забити «гол престижу» на останній хвилині зустрічі. Таким чином, «Сокіл» продовжує лідирувати у чемпіонаті України. Але питання в іншому: що сталося з «Продексімом», який отримав другу поразку поспіль, та ще і з не зовсім пристойними рахунками? Перед матчами херсонської команди у Елітному раунді Кубку УЄФА не може не бентежити.