Перемога Продексіму

18.02.2018
1094

Вперше за довгий час покровський «Титан» зіграв на майданчику рідного спорткомплексу «Юність». І, ясна річ, підопічні Дмитра Камека хотіли відзначити своє повернення додому перемогою над «Продексімом».

Однак, чинні чемпіони України трохи зіпсували свято покровцям. Звичайно, господарі майданчику намагалися забити першими, щоб мати якусь перевагу над суперником, однак все вийшло навпаки. На 16-й хвилині в рахунку повів «Продексім», і зробив він це не без «допомоги» «титана» Кожемяки, який записав до свого пасиву автогол.

І зазначимо, що це був не єдиний автогол у даному поєдинку – у другому таймі подібна прикрість сталася у Грицовця. Тоді «Титан» програвав 1:2 і шукав можливість зрівняти рахунок, а замість цього отримав ось такий «подарунок».

Тим не менш, гравцям з Покровського вдалося створити «камбек», і вже за три хвилини до фінальної сирени на табло спорткомплексу «Юність» був рахунок 3:3. Однак, цей результат залишався актуальним недовго. «Продексім» залишив кінцівку за собою, і, скориставшись тим, що покровці пішли з п’ятим, змогли вразити порожні ворота і, як підсумок, вивезли перемогу з Покровського з рахунком 3:5. Ця поразка позбавила «Титан» першої сходинки у регулярному чемпіонаті перед його останнім туром.

«Титан» (Покровське) – «Продексім» (Херсон) – 3:5

Голи: Єрьомін (27, 36), Леміш (37) – Кожемяка (16 – автогол), Ланко (30 – з 6-метрового), Грицовець (34 – автогол), Фумаса (38), Ципун (40)
Попередження: Єрьомін (29) – Рафінья (25), Калуков (31), Білоцерківець (3