«Мир» (Горностаївка) вдруге став володарем “Відкритого Кубку АР Крим”

20.03.2018
2055

Команда «Мир» вдруге стала володарем Кубку Криму.

19березня у драматичному матчі команда з Горностаївки перемогла МФК «Кристал» з рахунком 3:1. Трете місце у «Таврії», яка перемогла Енергію з рахунком 2:1. В минулому році горностаївці також були переможцями цього турніру.

МФК “Кристал” Херсон – “Мир” Горностаївка 1:3 (1:1)

Кращий бомбардир – Олексій Бойко (“Мир”)

Кращий воротар – Артем Кулініч (“Мир”)

Кращий захисник – Денис Притиковський (“Мир”)

Кращий півзахисник – Денис Бондаренко (“Мир”)

19 березня у матчі за третє місце зустрілися “Енергія” Нова Каховка та “Таврія” Сімферополь. “Енергія” більш вдало розпочала матч, результативно завершивши свої одну зі своїх перших атак, голом відзначився Сергій Молочко. Новокаховчани більше володіли м’ячем, та наприкінці зустрічі “Таврія” отримала нагоду зрівняти рахунок, арбітр призначив пенальті, але Андрію Воронченко реалізувати його не вдалося.

У другому таймі намагаючись відігратися гості заграли більш активно, і на 70 хвилині Тіщенко рахунок зрівнює. Основний час закінчився з рахунком 1:1, тож переможця довелось визначати у додатковий час. На 103 хвилині Вадим Гриппа забиває у ворота “Енергії”, і цей гол стає переможним – “Таврія” Сімферополь бронзовий призер Кубку АР Крим 2018 року